Vizyon

Araştırma ve geliştirme odaklı yerel altyapı ile uluslararası standartları belirleyen çözümler üreten; global bilişim sektörüne yön veren; müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve inovasyonla kurumsal BT ihtiyaçlarınıza küresel çözümler sunan kurumsal sunucu, depolama ve ağ ürünlerinde evrensel çözümün adresi olmaktır.

Misyon

Bilişim teknolojilerinin entegre edilebilir imkanlarını en ulaşılabilir şekilde tüm dünyaya sunmak, satış sonrası uçtan uca destekle yatırımınızdan maksimum verimi almanızı sağlamak ve edindiğimiz deneyimi her geçen gün daha da iyi çözümlerin geliştirilmesi için paydaşlarımıza aktarmaktır.

YOLCULUĞUMUZ

GENEL MÜDÜR’DEN MESAJ

BÜLENT ŞAHİN

GENEL MÜDÜR

Sunucu ve depolama çözümlerindeki ilerleme sadece verimliliğin ve ticari karlılığın değil, arayışı içinde olduğumuz her açıdan daha yaşanılır bir dünyanın anahtarıdır. Bilişim teknolojilerindeki her bir gelişme bize ve tüm insanlığa daha az kaynak kullanımı, daha yüksek üretkenlik ve kesintisiz ekonomik sürdürülebilirlik olarak geri dönecek, yeni ve güçlü dünya bugün sunduğumuz çözümler üzerinde yükselecektir. Biz Normdata olarak bu hayale müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetine odaklanarak, derin deneyim üzerinde güven yaratarak ve her ölçekte kurumsal teknolojileri anahtar teslim sunarak rol alan öncü şirketiz. Teknolojideki gelişmeleri günü gününe takip ediyor, uzman satış ve destek kadrolarımızla ülkenin her noktasında profesyonel ürünler, çözümler ve hizmetler sunuyoruz. Dünyanın önde gelen markalarıyla iş ortaklıklarımız, ISO ve TSE sertifikalarımız ve aralıksız eğitimlerimizle her gün bir öncekinden daha verimli ve yetkin oluyoruz. 20. yılımıza girerken, sunucu, depolama ve ağ çözümlerinde uçtan uca çözümler üreten global yeteneğin Türkiye’deki adresiyiz.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.