Bulut Ürünleri Danışmanlığı

Farklı hizmet sağlayıcılarından aldığınız bulut hizmetlerinin karmaşıklığı BT ekibinizi zorluyor mu? Cevabınız evetse yalnız değilsiniz, çünkü bu karmaşıklık ancak uzman bulut ürünleri danışmanlığı ve deneyimli ekiplerle çözülebilir. Çoklu sağlayıcı ve bulut ortamlarında strateji oluşturmak ve bu stratejinin ışığında kısa ve uzun vadeli planlama yapmak her işletme için zorlu bir süreçtir.

Normdata, en kompleks ortamlarda bile ihtiyacınız olan her hizmeti sizin adınıza yürüten bulut ürünleri danışmanınızdır. Uzman kadromuz ve gelişmiş araçlarımızla birincil bulut servis sağlayıcınız olarak bulut operasyonlarınızın merkezinde yer alır, verilerinizin yönetimini, kullanılabilirliğini ve güvende olmalarını sağlarız.

Zaman içerisinde çözmeniz gereken sorunlar ve gereksinimler ne kadar değişirse değişsin, size optimum planlamaları ve stratejileri sunarız. İşinizi gün geçtikçe artan dijital tehditlere karşı tümüyle koruyabiliyor musunuz? Mevcut kaynakları ve araçları etkin şekilde kullanabiliyor musunuz? Süreçlerinizin hangi aşamasında performans düşüklüğü yaşadığınızı tespit edebiliyor musunuz? Ve günün sonunda hangi inovasyonun sizin için değer yaratacağını analiz edebiliyor musunuz? İşte biz tüm bu soruların cevabını 2003 yılından bugüne edindiğimiz deneyim ve disiplinle karşılarız.

Eksiksiz dijital dönüşüm için işe ilk önce strateji geliştirme ile başlıyoruz. Açık buluta taşınma, özel bulut işletme veya kurum içinde kalma gibi olasılıkların bulunduğu bir ortamda tüm senaryoları analiz edip değerlendiriyor, bulut stratejileri geliştirirken en doğru kararları almanızı sağlıyoruz.

Dilerseniz özel ve açık bulut çözümlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kombine ederek süreçleriniz için en doğru hibrit bulut stratejisini de oluşturabilir, Microsoft Azure gibi bulut altyapılarından maksimum fayda sağlama konusunda Normdata’dan tam danışmanlık alabilirsiniz.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın