Mobil Güvenlik Çözümleri

Global hareketlilik, uzaktan çalışma modellerinde artış ve her an her yerde internete ulaşabilme isteği mobil cihaz kullanımını artırdı. Bu da mobil güvenlik teknolojilerinin geliştirilmesini zorunlu kıldı. Günümüzde bir kuruma ait veriler hem şirket hem de kullanıcı uygulamalarında ve aynı zamanda bulut depolama merkezlerinde saklanıyorlar. İşte bu nedenle Normdata mobil güvenlik teknolojileri, şirketinizin verileri nerede olursa olsun güvenliği sürekli sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu çözümler çalışanlarınızın ve üçüncü kişilerin kişisel bilgilerine erişmeden, sadece şirkete ait mobil cihaz üzerindeki verilerin korunmasını ve yönetilmesini sağlar.

Mobil güvenlik çözümlerimiz kurumunuzun mobil güvenliğiyle ilgili tüm bileşenleri ve vektörleri kapsamlı olarak ele alabileceğiniz entegre sistemlerdir. Tüm risk faktörlerini değerlendirerek etkili bir savunma ve mobil zafiyet yönetimi sunan bu çözümler kurum çalışanlarının mobil hizmet kalitesini de artırırlar.

Normdata, mobil güvenlik teknolojilerini kurumunuzun ihtiyacına göre belirler, uygulanmaları noktasında size en avantajlı çözümleri ve hizmetleri sunar.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın