PROFESYONEL HİZMETLER

Normdata profesyonel hizmetler kapsamında, bilgi teknolojileri üzerine tüm ihtiyaçlarınızı sağladığımız hizmetler bütünü ile tek bir noktadan yönetiyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve sertifikalı ekibimiz ile Türkiye çapında faaliyet göstermekteyiz. Yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürdürebilmek için tüm iş süreçlerimizi kalite standartları çerçevesinde, ITIL bazlı servis yönetimi ve güçlü bir teknolojik altyapı ile destekliyoruz.

Normdata müşterilerine, geçmişte kazanmış olduğu tecrübelerini yeni teknolojiler ile birleştirip uçtan uca BT projeleri hazırlayarak sunmakta ve hayata geçirmektedir. Geniş yelpazedeki teknik uzman kadromuz, konusunda uzman ve sertifikalı mühendislerimiz sayesinde müşterilerimizin tüm BT projelerinde ihtiyaçları olan insan kaynağı ve servis desteği sağlayarak aşağıdaki alanlarda profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Profesyonel hizmetler kapsamında sağlanan hizmetleri bir bütün halinde veya kendi hizmet servis paketlerinizi oluşturarak ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebiliriz.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın