IT KONSOLİDASYON & SANALLAŞTIRMA

İstisnasız tüm işletmelerin bilgi işlem departmanı her gün daha çok veriyi daha hızlı işlemek zorunda kalıyor. Dijitalleşmenin ulaştığı nokta müşteri beklentilerini artırıyor, artan iş yükü ise BT yönetiminizin kapasitesini zorluyor. IT konsolidasyonu ve sanallaştırma, işte bu yeni dünyanın değişen ihtiyaçları için tasarlanmış yeni nesil çözümlerdir.

Fiziksel ortamda bulunan sistemleri mantıksal hale getiren sanallaştırma çözümlerimiz, fiziksel sunucularınızın çok sayıda işletim sistemi ve uygulamalarla çalışmasını mümkün kılar, altyapınızı çok daha işlevsel ve sonuç odaklı hale getirir.

Normdata IT konsolidasyon ve sanallaştırma çözümleriyle uygulamalarınız hızlanır, performansları ve kullanılabilirlikleri artar. En karmaşık operasyonlarınız dahi otomatik hale gelerek BT üzerine her faaliyetinizde sahip olma ve yönetme maliyetleri düşer. Alan, enerji, düzenli bakım, yönetim ve soğutma yükü olan sistem odalarınızı ve sunucularınızı sanallaştırmak rekabetçi konumunuzu güçlendirir.

Normdata, konsolidasyon ve sanallaştırma stratejileriniz için en uygun planlama araçlarını kullanarak yeni nesil data center ortamlarına geçişinizi kolaylaştırır. İş çözümlerinizi otomatikleştirerek kaynaklarınızı ana faaliyetlere odaklamanızın yolunu açar.

Normdata Uzmanlığıyla Konsolidasyon ve Sanallaştırma Avantajları

  • Tek fiziksel sunucu üzerinden bile sayısız sanal sunucu çalıştırabilir ve yeni sunucuları hızla ekleyebilirsiniz
  • Sunucu üzerindeki atıl kaynakları değerlendirir ve optimize edersiniz
  • Gelişmiş dinamik kaynak yönetimi elde edersiniz
  • Ek maliyet gerekmeden yeni bir sunucu ekler veya çıkarırsınız
  • Sunucu sanallaştırma ile enerji verimliliğini arttırır, daha az donanıma ihtiyaç duyarak sermaye ve işletme maliyetinizi düşürürsünüz
  • Olağanüstü durum kurtarma çözümleri ile sanallaştırılmış altyapınızın iş sürekliliğini ve olağanüstü durum kurtarma özelliklerini geliştirirsiniz
  • Sunucu donanım maliyetlerinizi düşürürsünüz
  • Markadan bağımsız olarak tüm sunucular ile tam uyumluluk elde eder, fizikselden sanala kolay geçersiniz
  • Bulut mimariye tam uyumlu sisteme kavuşursunuz

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın