Microsoft Office 365

Size en yeni Office’in tam yüklü sürümünü, tümleşik işbirliği hizmetlerini, gelişmiş uyumluluk özelliklerini ve eksiksiz BT gücünü Office 365 Kurumsal çözümü ile sunuyoruz. Çalışanlarınızı yaratıcı olmaya ve birlikte güvenli bir şekilde çalışmaya yönlendiren Office 365 Kurumsal, dünyanın tercih ettiği verimlilik ve işbirliği çözümüdür.

Bilgisayarlar, Tabletler ve Telefonda Office 365
PC ve Mac’ler, Windows tabletler, iPad® ve Android™ tabletler dahil sayısız mobil cihazda tam yüklü Office deneyiminin tadını çıkarın. Office 365’i 5 PC veya Mac’e, 5 tablete (Windows, iPad veya Android) ve 5 telefona yükleyin.

Uygulama ve Özellikler (Office 365 ile yapabilecekleriniz)

E-posta ve Takvimler

Kurumsal e-postanızı, masaüstünüzden veya web tarayıcısından kolayca erişebileceğiniz zengin ve tanıdık Outloook deneyimiyle kullanın. Üstelik kullanıcı başına 50 GB posta kutusu ve 150 MB’a kadar ek gönderme olanağından yararlanın.

Belge ve E-posta Erişimi Denetimi

Right Management Services, kuruluş dışında gönderilenler dâhil tüm belge ve e-postaları yalnızca belirli kişilerin erişimine açmanıza, başkalarının bunları görüntülemesini veya düzenlenmesini engellemenize olanak sağlar.

Microsoft Teams

Office 365’te sohbet özelliğinin, içeriklerin, kişilerin ve araçların bir araya getirildiği bir çalışma alanı olan Microsoft Teams ile ekiplerinize her an bağlanabilir ve her ekip üyesinin ihtiyaç duyduğu her şeye anında erişebilmesini sağlarsınız. Sanal toplantı odalarında işlerinizi yönetir, görüntülü ve sesli toplantılar organize edersiniz. Güvenli sohbet ortamı oluşturur, yüz yüze toplantı maliyetlerini azaltırsınız.

Teams ile katılımcıların yerel erişim numarasını herhangi bir telefondan arayarak toplantıda bulunmalarını sağlar ve gerektiğinde başkalarını eklemek için toplantı esnasında arama yaparak bağlanabilirsiniz. Arayarak bağlanma özelliği, bilgisayar, akıllı telefon ve tarayıcıdaki tek dokunuşla katılma seçeneklerine ek olarak sunulur ve İnternet erişimi olmayan yerlerden bile çevrimiçi toplantılara katılmanıza olanak tanır. Bu hizmette kullanım ücretleri uygulanır.

Sway

Yeni bir Office 365 uygulaması olan Sway ile ilgi çekici ve etkileşimli web tabanlı raporlar, sunumlar, bültenler, eğitim materyalleri ve daha fazlasını oluşturmak çok kolay. Üstelik bunları doğrudan telefondan, tabletten veya tarayıcıdan yapabilirsiniz. Sway tuvallerinizi kolayca paylaşın ve her ekranda kusursuz görünümün tadını çıkarın. Office belgelerini kolayca görüntüleyip düzenleyin.

Birleşik Mesajlaşma

Otomatik santral özelliklerine sahip barındırılan sesli mesaj desteğiniz olsun. Kullanıcılar, Exchange Online’a kaydedilen sesli mesajlara Outlook’tan veya uyumlu bir cep telefonundan erişebilsin.

Office ve SharePoint Uygulamaları

Yeni üçüncü taraf uygulamaları ve müşteri tarafından geliştirilen uygulamalar, hem Office hem de SharePoint’le birlikte çalışarak web hizmetlerini doğrudan belgelerinizde ve sitelerinizde yayınlar. Aynı dosya üzerinde farklı ekiplerin çalışma olanağı verimliliğinizi artırır.

Microsoft MyAnalytics

Canlı gösterge tabloları ve Power BI Pro’nun etkileşimli raporları ile teknik olmayan kullanıcılar dahi verileri çok daha hızlı, verimli ve anlaşılır olarak görselleştirebilir ve analiz edebilir. Microsoft MyAnalytics, etkileşimli gösterge panolarıyla Office 365 üzerindeki bilgilere dayanan kişisel ve organizasyonel anlayışları ortaya çıkarmanıza imkân tanır.

Microsoft Planner

Planlayıcınız, ekibinizin yeni planlar oluşturmasını, görevleri organize etmesini ve atamasını, gerekli dosyaları paylaşmasını, üzerinde çalıştığınız konu hakkında sohbet etmesini ve ilerleme hakkında anlık güncellemeler almasını kolaylaştırır.

Kurumsal Uygulama Yönetimi

Grup ilkesi, telemetri ve paylaşılan bilgisayar etkinleştirme sayesinde işletmenizde uygulama yönetimini basitleştirin.

Çevrimiçi Toplantılar

İnternet üzerinden sesli ve HD görüntülü konferanslar, web konferansları ve çevrimiçi toplantılar düzenleyin. Dilediğiniz akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan tek dokunuş ya da tıklama ile toplantılara katılın. Kurumsal Skype toplantılarınızı 10 bin kişiye kadar canlı yayınlayın ve anketlerle geliştirin.

Gelişmiş E-posta

Uyum ihtiyaçları için arşivleme ve yasal saklama özelliklerine ek olarak sınırsız depolama alanını kullanın. Ayrıca kullanıcılarınıza e-postayla ek uyumu zorla uygulamak için eğiten ve veri kaybını önleme (DLP) politikaları ve politika ipuçlarını kullanın.

Azure Information Protection

Şirketinizin dışındaki kişilerle paylaştığınız e-posta, belge ve hassas verileri denetleyin ve paylaşılan içeriğin güvenliğini sağlayın. Kolay sınıflandırmadan tümleşik etiket ve izinlere kadar çok detaylı Azure Information Protection özellikleriyle, nerede depolandığından veya kiminle paylaşıldığından bağımsız olarak verilerinizin her zaman daha iyi korunmasını sağlayın.

Ayrıca verilerinizi hassaslık düzeylerine göre sınıflandırın, görünürlük ve denetim ekleyin, başkalarıyla daha güvenli bir biçimde işbirliği yapın.

Dosya Depolama ve Paylaşma

Her yerden ve her cihazdan erişilebileceğiniz OneDrive depolama alanı ile sınırları kaldırın. Kuruluşunuzun içindeki ve dışındaki kişilerle belgeleri kolayca paylaşın, her dosyayı kimlerin görüntüleyebileceğini ve düzenleyebileceğini denetleyin.

Yammer

Yammer işbirliği yazılımı ve iş uygulamaları, çalışanlarınızın farklı süreçlerde doğru kişilerle bağlantı kurmasına, ekipler arasında bilgi paylaşımına ve projeye göre organize olarak daha hızlı ve etkili şekilde ilerlemesine olanak tanır.

Stream

Organizasyonunuzdaki videoları kolayca yönetin. Office 365 Stream, video yükleme, paylaşma, keşfetme ve cihazlar arasında pürüzsüz bir şekilde oynatma için şirket çapında bir platformdur.

Excel'de Self Service İş Zekası

Alışık olduğunuz Excel ile alışık olmadığınız görevleri başarın. Power Query ile verileri bulup bunlara bağlanabilir, Power Pivot ile bunları modelleyip analiz edebilir, elde edilen verileri 3D Haritalar sayesinde etkileşimli haritalar üzerinde görselleştirebilirsiniz.

Gelişmiş Uyumluluk Araçları

Birleşik Keşif Merkezi’ni kullanarak Exchange, Skype Kurumsal, OneDrive İş ve SharePoint posta kutuları boyunca arama yapabilirsiniz.

Akıllı Arama ve Keşif

Kişiselleştirilmiş bilgilere dayanarak Office 365’te içerik arayın ve keşfedin. Office Delve, her kullanıcının davranışından ve içeriğe, konuya ve kişilere yönelik ilişkilerden türetilerek sentezlenmiş sinyaller veya analizlerden oluşan bir koleksiyon olan Office Graph tarafından desteklenen ilk deneyimdir.

Flow

Microsoft Flow ile bildirim almak, dosyaları eşitlemek, veri toplamak ve daha pek çok işlemi yapmak için kod yazmaya gerek kalmadan uygulamalar ve hizmetler arasında otomatik akışlar oluşturun.

Gelişmiş Güvenlik

Gelişmiş Tehdit Koruması (ATP), sistem üzerindeki kullanıcıları ve e-postaları, eklentilere ve bağlantılara gizlenmiş karmaşık tehditlere karşı korur. Müşteri kilidi, daha güçlü denetim ve şeffaflık için veri erişimini yalnızca önceden atanmış, kimliği iki faktörlü doğrulanmış yönetici onaylarıyla sınırlamanıza izin verir. Office 365 gelişmiş güvenlik yönetiminin yerleşik özellikleri, Office 365 ortamınızın gelişmiş görünürlüğünü ve denetimini sağlar.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın