Taşınma Hizmetleri

Normdata kurumunuza, yeni sistem odası tasarımı ve veri merkezi kurulumu, mevcut BT ekipmanlarının yeni lokasyona taşınması ve bina değişimi esnasında, BT sistemlerinizin kesintisiz olarak yeni lokasyona komple kurulması ve sonrasında işletilmesi hizmetlerini verir.

Taşınma ve yer değiştirme hizmetleri kapsamında size sunduğumuz hizmetlerde kurumunuzun yeni bir lokasyona taşınırken ihtiyaç duyacağı tüm desteği hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlarız. Bu servis kapsamında yeni çalışma ortamlarına geçiş için gerekli olan tüm operasyonel süreçler (demontaj, taşıma, sigorta, montaj, yedekleme vb.) planlanarak, bu plan çerçevesinde IT taşınma işiniz anahtar teslim projelerle gerçekleştirilir.

Profesyonel taşınma ve yer değiştirme hizmetleri için firmamız bünyesinde geniş ve yetkinlikleri yüksek servis kadrosu istihdam ediyoruz. Bu sayede kurumunuzun ihtiyaç duyacağı en detaylı taşınma projelerinde dahi fark yaratan çözümler sunuyoruz.

Üstelik profesyonel taşınma ve yer değiştirme hizmetleri kapsamında sistem odası tasarımı, yapısal kablolama, data center yönetimi ve danışmanlığı hizmetlerini de sunarak sistem odanızın yeni adresinde tam randımanla çalışmasını sağlıyoruz. Bu hizmet kapsamında, yeni lokasyonda server - storage ve network kabinlerinin yerlerinin belirlenmesi, iklimlendirme ürünlerinin konumları, ihtiyaç duyulan yapısal kablolama ekipmanlarının yedekli çözümleri ve dizaynı Normdata tarafından projelendirilmektedir.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın