Dış Kaynak Hizmetleri

Her gün yeni kurumsal ihtiyaçların doğduğu bilişim dünyasında sürekli olarak yeni iş ilanları açıp yeni disiplinlere yatırım yapmanız neredeyse imkansızdır. Normdata bu nedenle kurumsal müşterilerine dış kaynak konusunda seçkin ve profesyonel insan kaynağıyla hizmet vererek, bu konudaki tüm tecrübesini global standartlarda sunar.

Kendi uzmanlık alanlarında sertifikalı, tecrübeli ve iş disiplinine sahip profesyonel insan kaynağımız, size BT operasyonlarında katma değerli hizmetle uçtan uca destek verir. Normdata dış kaynak hizmetiyle temel olmayan BT fonksiyonlarını hizmet olarak sunar, bütçenizdeki yükü azaltır ve BT süreçlerinizin kalitesini maksimuma çıkarırız.

Standart fonksiyonların Normdata ayrıcalığıyla temin edilmesi, işletmenizin fiili olarak tüketilen hizmetlere karşılık gelen maliyetlerini kolay bir şekilde tahmin etmenizi mümkün kılar. BT altyapınızı profesyonelce yönetmek, güncel ve aktif tutmak için gerekecek olan iş organizasyonu, eğitim, işe alım ve benzeri maliyetlerden kurtulmanızı sağlar.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın