Kurulum Hizmetleri

Normdata kurulum hizmetleri, çözüm ortağı olduğumuz kuruluşların ihtiyaç duyduğu projenin doğru şekilde organize edilmesi, kaynakların planlanması, planlanan hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi, tekrar eden ihtiyaçların ve tedarik süreçlerinin yönetilmesi disiplinidir. Bu projeler belirli özgün hedef ve sürelerde özel amaçlara ulaşmak için planlanmakta, genellikle faydalı bir değişim, gelişim ya da katma değer sağlamak için uygulanmaktadır. Özgün çözümler için hayata geçirilen projelerin başarılı olması, onları klasik, sürekli tekrarlanan, hizmet ve servis amaçlı her zamanki işletme operasyonlarından farklı yapar. Çözüm sağladığımız iş ortaklarımızın zorlu başarı hedeflerine ulaşmak, projelerin ancak etkin yöntemlerle yönetilmesine ve uygulanabilmesine bağlıdır.

Normdata işte tüm bu projelerinin iş süreçlerini planlar, uygulanmasını ve kontrol hizmetlerini sağlar, organizasyon yapılarını tasarlar, geliştirir, takip eder, raporlar ve eksiksiz olarak hayata geçirir. Uzman ekiplerimiz geçmiş tecrübelerini yeni teknolojiler ile birleştirerek, uçtan uca BT projelerinde yenilikçi çözümlerle fark yaratır.

Normdata kurumunuza, bir projeyi tamamlamak için ihtiyacınız olacak yapısal kablolama, data center kurulumu ve altyapı hizmetleri, disaster recovery, donanım (server, storage, autoloader, network, firewall) ve yazılım (Microsoft ürünleri, Vmware ve sanallaştırma teknolojileri) çözümleri, renovasyon, taşınma ve yer değiştirme, güvenlik, dış kaynak hizmet projeleri ve envanter yönetimi gibi tüm disiplinlerde, uçtan uca entegre çözümler sunar.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın