Masaüstü Sanallaştırma

Bugün pandemi, yarın başka bir neden. Uzaktan çalışma ihtiyacı dünyanın her köşesinde artıyor. Normdata farkıyla size sunduğumuz masaüstü sanallaştırma çözümleri kurumunuzun uzaktan çalışma yeteneklerini artırır. Hem en geniş coğrafi bölgelerden en uygun maliyetli işgücüne ulaşmanızı ve hem de her şartta iş sürekliliğinizi sağlar. Normdata işletmenize sınırsız sayıda masaüstü sistemini otomatik olarak sanallaştırabileceğiniz altyapı çözümleri sunar.

Masaüstü sanallaştırmada kullanıcı bilgisayarlarının kolay yönetilmesi için genelde sistem üzerinde temel imaj ya da imajlar yaratılır ve sanal masaüstü sistemine tanımlanır. Sanal bilgisayarlar bu imajları baz alan sistemler ile çalışırken disk üzerinde fazla yer kaplamazlar. Citrix tek imajdan boot yöntemi ile, Vmware ise aynı imaja map edilen ve sadece değişenleri kaydeden yöntemle çalışır. Sistem üzerinde uygulamanın değiştirilmesi ya da yükseltilmesi gibi bir düzenleme gerektiğinde ana imaj üzerinden yapılan güncelleme otomatik olarak tüm sistemlere yansıtılır.

İşletmenize ve ekibinize 360 derece esneklik katacak masaüstü sanallaştırma alternatifleri için Normdata deneyiminden faydalanın.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın