Bulut Yedekleme Çözümleri

Siber saldırı günümüz dünyasında artık sıradan bir terim halini aldı ve siber saldırılar her ölçekte işletmenin veri güvenliğini tehdit etmeye başladı. Verilerinizi bu saldırılara karşı en iyi koruma seçeneği elbette yedekleme ve biz de bu sebeple siz kurumsal müşterilerimize en hesaplı yedekleme seçeneğiniz olan Bulut Yedekleme servisimizi sunuyoruz.

Normdata'nın cloud ortamında sunduğu sunucu yedekleme çözümü bulut yedekleme, disk tabanlı yedekleme (backup) ve yedekten geri dönme (restore) sistemlerinden kuruludur. Bulut yedekleme, cloud sunucunuza aktardığınız tüm dosyaların yedeklenmesini sağlar.

Bulut Yedekleme ile yedeklediğiniz veriler her gün (ya da dilediğiniz sıklıkta) şifrelenerek cloud depolama alanlarında depolanır. Gerek duyduğunuzda yedeği alınan cloud sunucunuzun geri yüklenmesi eksiksiz olarak sağlanır. Veri, uygulama ve diğer kaynakların aktarımı %100 güvenli olarak yapılır ve hiçbir şekilde data kaybı yaşanmaz.

Gelin, hayati öneme sahip olan verilerinizi cloud sunucularımızda çağın çözümü olan bulut yedekleme ile periyodik olarak yedekleyelim. İş sürekliliğinizi, veri güvenliğinizi ve karlılığınızı korumanıza destek olalım.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın