Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı geçiş sistemleri ile siz de kuruluşunuzdaki insan ve araç trafiğini en doğru şekilde yönetebilir; işgücü kayıplarını, güvenlik ihlallerini ve kaza risklerini minimuma indirebilirsiniz.  

Normdata deneyimiyle size sunduğumuz kartlı geçiş kontrol sistemleri, kuruluşların personel takibi yapmak amacıyla sıklıkla tercih ettiği çözümdür. Access kontrol sistemi, erişim kontrol sistemi veya geçiş kontrol sistemi olarak da adlandırılan bu sistem personel takip sistemlerinin atasıdır. En kalabalık trafiğin olduğu alanlarda bile ekonomik çözümler sunduğu için hala pek çok firma tarafından kullanılır.

Kartlı geçiş sistemleri sayesinde fiziki yapılarınızın bağımsız bölümlerini kategorize edebilir, giriş çıkışın belli kişiler ya da araçlar tarafından yapılmasını sağlayabilir ve giriş çıkış saat standartlarını belirleyebilirsiniz. Kartlı geçiş kontrol sistemlerinin bir diğer avantajı da oldukça pratik ve kullanışlı olmalarıdır. Bu sistem ile giriş ve çıkışlar 24 saat kontrol altına alındığı için güvenli bir ortam sağlanmaktadır.

Normdata kartlı geçiş sistemleri ile siz de tüm diğer kontrol sistemleriyle kolayca entegre edebileceğiniz, sorunsuz çalışacak araç ve yaya kartlı geçiş kontrol sistemi edinebilirsiniz.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın