Veri Merkezi Kabinet/Barındırma Sistemleri

Normdata uzmanlığı ve Türkiye çapında güvencesiyle sağladığımız fiziksel sunucu barındırma hizmeti ile enerji, erişim ve iklimlendirme maliyetlerini azaltıyor ve iş sürekliliğini artırıyoruz. Bu sayede altyapı, sistem odası yatırımı, bakım ve onarım masrafları giderlerinden tasarruf sağlıyor, alanında uzman teknik ekiplerimizden 7/24 destek alıyorsunuz.

Sunucu barındırma, bulut bilişim imkanlarından ve kendine özel ayrılmış veri merkezlerinden aynı anda faydalanmak isteyen işletmeler için ideal çözümdür. Bu yolla işletme, kendilerine ait bilişim donanımına sahip olmak için bir veri merkezinden alan kiralar.

Sunucu barındırma hizmetimiz aracılığıyla yüksek performanslı ve altyapı sorunu olmayan sunucu raflarında veya odalarda ihtiyacınız olduğu kadar alan kiralarsınız. Enerji, İnternet erişimi, dilediğiniz seviyede bant genişliği, fiziksel güvenlik ve ortam kontrolleri sunucu barındırma tesisiniz tarafından sağlanır. Siz dilerseniz kendi donanım aygıtlarınızın bakımından ve yönetilmesinden sorumlu olur, dilerseniz bunları da içeren paket anlaşması yapabilirsiniz.

Normdata sunucu barındırma hizmeti ile bulut bilişimin bazı avantajlarından da yararlanmış olursunuz. Daha düşük sermaye yatırımı yapma fırsatından faydalanır, veri merkezi tesisi kurma ve bakımını yapma yükünden kurtulursunuz. Üstelik ekipmanınızın kontrolü her zaman sizin elinizdedir.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın