Yapısal Kablolama

Sistem odanız, kurumunuzun veri dünyasındaki kalbidir. Bu kalbin yıllarca sağlıklı şekilde çalışması için, mutlaka en kaliteli yapısal kablolama seçeneklerini değerlendirin.

Bilişim teknolojilerinin altyapı ve yapısal kablolama sahalarındaki hizmetlerimizin amacı, kurumunuzda yıllarca sorunsuzca ve yüksek performansla çalışan BT altyapıları kurmak ve kurulmuş olanları aynı kalite seviyesine çekmektir. Bu amaca ulaşmak için öncelikle kurumunuzun bugünkü ve yarınki olası ihtiyaçları eksiksiz olarak saptanır. Daha sonra ortaya çıkması muhtemel darboğazlar belirlenir ve çözüme yönelik öneriler size aktarılır. Bu şekilde, bilgi sistemlerinin işletmenize sunacağı verimlilikte süreklilik sağlanır.

Yapısal kablolama, data (bakır ve fiber), görüntü, ses, şebeke, UPS ve güvenlik sistemi sinyallerinin kusursuz şekilde iletimini sağlamak üzere yapılan ve bu sistemleri tek bir çatı altında toplayarak yönetebilmeye ve gerektiğinde genişletmeye imkan sağla yan altyapı çalışmasıdır. Yapısal kablolama ile kurumların en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen veri iletiminin, sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi hedeflenmektedir. Altyapı ve yapısal kablolama hizmetimiz bünyesinde size ayrıca Analiz, Uygulama, Test ve Sertifikasyon olarak özelleşmiş hizmetler de sunarız.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın