BULUT ÇÖZÜMLERİ

Çağın büyük inovasyonu bulut bilişim teknolojilerinin sağladığı sıra dışı imkanlarla işletmenizi daha esnek, verimli, çevik ve müşteri odaklı hale getirme fırsatı için Normdata çözümlerine güvenebilirsiniz.

Bulut (cloud), verilerinizin ve işlem gücünüzün makinelerle sınırlanmadığı veri barındırma ve işleme sistemidir. Bu sistemde verileriniz tek bir sunucu yerine bir sunucu habitatı içerisinde barınır ve çalışır. Böylece herhangi bir fiziksel sunucuda oluşabilecek teknik arızalar operasyonlarınızı kesintiye uğratamaz. Dahası, faydalandığınız sunucu habitatının kaynaklarından kullandığınız miktarı istediğiniz an değiştirebilirsiniz. Bulut sistemleri, her ihtiyaca göre esnek ücretlendirmeler ve hosting hizmetiyle ulaşılabilirdir.

Bulut (cloud) platformu üzerinde genel bir kaynakta çalışan yapıya, özel bulut (private cloud) çözümü üzerindeyse firmanıza özel yapılandırılan donanım kaynaklarında çalışan yapıya sahip olursunuz.

Bulut, iş uygulamalarınızın çalıştığı sistemi altyapı gerekliliklerine uygun olarak işletir. Bu sayede çalışmalarınıza kesinti olmadan ve performans problemi yaşamadan devam edebilirsiniz. Hatta farklı uygulamalar için farklı bulut bilişim altyapılarıyla çalışarak ihtiyacınız olan hizmeti en optimum şekilde alırsınız.

Normdata uzmanlığıyla ulaşabileceğiniz ve ilk yatırım maliyeti olmadan faydalanabileceğiniz Bulut (Cloud) teknolojisi ile siz de işletmenizi hız, verim, esnek hareket edebilme ve ölçekleme yetenekleriyle rekabette öne çıkarın.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın