KURUMSAL AĞ ÇÖZÜMLERİ

Kurum içi iletişiminizin omurgasını oluşturan “Kurumsal Ağ” işletmenizin organize olması ve çalışma verimliliği açısından hayati bir yapıdır. Bu ağlar, bilgisayarlarınızın birbirlerine ve ilişkili olduğu diğer cihazlara bağlanmasını ve ilgili tüm veri akışını sağlar.

Kurumsal ağlar iletişim protokollerinizi azaltır, sistemin ve cihazların birlikte çalışabilirliğini kolaylaştırır, hem dahili hem de harici kurumsal veri yönetimini geliştirir. Peki kurumsal ağ nedir ve kurumsal ağ güvenliği nasıl sağlanır? Kurumsal ağ çözümleri için hangi adımlar atılmalıdır?

Kurumsal ağ, işletmenizdeki ağın ya da network’ün fiziki, sanal ve mantıksal tasarımını ifade eder ve BT operasyonlarınıza bağlı tüm yazılımın, donanımın ve protokollerin veri aktarımı için birlikte nasıl çalıştıklarını karşılar.

Normdata, her organizasyonun farklı bir yapısı, çalışma sistemi ve kendine özel ihtiyaçları olduğu bilinciyle “size özel” kurumsal ağ çözümleri sunar. Dijital dönüşümün hız kesmeden yaşandığı çağımızda akıllı ağ mimarisi, otomasyon ve tasarım ihtiyacınıza özel yazılım tabanlı çözümler geliştirir. Hem kurumsal hem de departman bazlı ihtiyaçlarınıza bağlı olarak yerel ve geniş alan ağ (LAN/WAN) çözümlerini tek elden ve uçtan uca çözümlerle karşılar.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın