Bulut Güvenliği Çözümleri

Bulut güvenliği için en doğru yapılandırma modelini bulmanızda size uçtan uca destek oluyoruz. Mevcut kurumsal güvenlik programınıza entegrasyonu yalnızca birkaç denetim ya da tek soruna odaklı çözüm eklenmesinden ibaret olmayan bulut güvenliğinde kapsamlı çözümler geliştiriyoruz.

İşletme kültürünüze ve bulut güvenliği stratejinize yeni bir yaklaşım getirmek için kaynaklarınızı ve iş gereksinimlerinizi sizinle birlikte değerlendiriyoruz. Çoklu bulut güvenlik programınızı kolayca yönetmeniz için görünürlük ve denetim sağlayan, uyumlu hibrit güvenlik çözümleri sağlıyoruz. Normdata uzmanları, bulut güvenliği denetimlerini entegre etmenize, iş yükü devreye alımını düzenlemenize ve etkili tehdit yönetimi sağlamanıza destek olur.

Microsoft Azure ile Neler Yapabilirsiniz?

  • Gelecekteki durumunuzu belirleyin;
  • İş hedeflerinize ulaşmak için yazılım yığınının her katmanında bulut güvenliğini sağlayarak işletmenizin ve risk tabanlı güvenlik programınızın gelecekteki ihtiyaçlarını anlayın.

  • Bulut içinde oluştururken ve buluta taşırken güvenliği koruyun;
  • Kurumsal bulut güvenliği programınızı tanımlamak ve uygulamak için yerel bulut güvenliği denetimlerini entegre edin, tasarımı itibarıyla güvenli bir metodoloji uygulayın ve güvenlik orkestrasyonu ve otomasyonu oluşturun.

  • Kesintisiz tehdit yönetimi ve dirençlilik sağlayın;
  • Merkezi görünürlük ve denetim sayesinde tehdit ortamını izleyin. Bu ortama uyum sağlayacak, saldırıları tespit edip sınırlayacak ve kuruluş çapında etkili olay müdahale mekanizmaları geliştirin.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın