IP Tabanlı Görüntü Sistemleri

Hızla yaygınlaşan IP görüntü sistemleri kurumunuzun hem güvenlik ihtiyaçlarında hem de endüstriyel operasyonlarda fark yaratır. Gelişen tasarımları ile iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da kullanım imkanı sunan IP tabanlı görüntü sistemleri, ister evlerinizde ve isterseniz de iş yerlerinizde üst düzey güvenlik sağlar.

IP görüntü sistemleri dilediğiniz keskinlikteki görüntüleri sensörler yardımı ile yakalar ve işlenebilir dijital veriye çevirerek yetkilendirilmiş kullanıcılara iletir. WiFi özellikleriyle kolayca kurulabilir, kayıt cihazı veya kart gibi ek donanıma gerek duymadan çalışabilirler.

İnternet üzerinden her türlü bağlantı kurup yönetebileceğiniz bu ürünler mobil cihaz uyumlarıyla mekandan bağımsız olarak da çalışırlar. Ofislerinizin, evlerinizin ve diğer ortamlarınızın güvenliğini sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz kamera sistemleri, endüstriyel ortamlarda da fiziki güvenlik veya otomasyonun ve üretimin parçası olarak işlev sahibidir.

Normdata size IP tabanlı görüntü çözümlerini teknolojinin en ileri özellikleriyle sunar, dilerseniz bulut sistemine entegre ederek depolama ve uyumluluk gibi sorunlar yaşamanızı da engeller.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın