Danışmanlık Hizmetleri

Normdata geniş sektör deneyimiyle kurumların iş ve süreç analizlerini yaparak katma değer sağlayan iyileştirmeler sunar. Bu kapsamda yazılım ve teknoloji danışmanlığı hizmetleriyle uçtan uca proje yönetimini gerçekleştirir, müşterilerinin ihtiyacına en uygun çözümün ortaya çıkmasını sağlar.

Sayısız projede görev almış uzman ekiplerimiz sistemlerinizin en performanslı şekilde çalışmasını sağlayacak donanım, veri tabanı, işletim sistemi gibi teknolojik platformların analizini, tasarımını, geliştirilmesini, pilot çalışmaların yapılmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlar.

Normdata Danışmanlık ekibi, önceden belirlenen çalışma adımları üzerinde ilgili konu, ürün ve teknolojilerde teknik bilgi ve tecrübe birikimlerini kurumların teknik ekiplerine tam olarak aktarmak üzere görev üstlenirler. Projelerde sizin tarafından atanacak proje yöneticisi ile koordineli çalışarak, projeniz kapsamındaki çalışmaların eksiksiz ve planlanan çalışma takvimine uygun gerçekleştirilmesini sağlarlar.

Normdata, teknoloji platform katmanından uygulama katmanına kadar uçtan uca proje yönetimi gerçekleştirirken siz değerli müşterilerinin ihtiyacına en uygun çözümün ortaya çıkmasını garanti eder. Grup şirketlerimizin uzmanlaşmış ekipleri ile danışmanlık hizmeti almak istediğiniz her konuda ülke çapındaki deneyimlerden faydalanırsınız. Tüm bilişim ihtiyaçlarınızın tek bir nokta üzerinden yönetilmesinin ayrıcalığını yaşarsınız.

Her bir danışmanımızın farklı projelerde elde ettikleri tecrübeleri bu yapının içine katarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olmasını sağlar ve sizlere bilgi teknolojilerinin ulaştığı en yeni çözümleri sunarız. Danışmanlık Servisimizin verdiği profesyonel hizmetlerle iş süreçlerinizi hızlandırır ve verimliliğinizin artmasını sağlarız.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Whatsapp linki üzerinden bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın